babai dhe biri

Shko poshtë

babai dhe biri

Mesazh nga mendy prej Mon Apr 20, 2009 12:05 pm

Në një shitore, babai dhe biri. Ecin ata ashtu, dhe arrijnë
te rafti me kondoma.
- Babi, ç’janë këta kondomë të paketuar nga 2?
- Eh bir, këta të duhen kur të shkosh në shkollë të mesme,
një për të premten, e një për të shtunën.
- Po, këta me paketim nga 4?- e pyet sërish.
- Këta janë kur të bëhesh student. Dy për të premten
mbrëma, e dy për të shtunën.
- Aha, e çka janë këta në paketim nga 12?
- Këta, a? – Eh, bir, këta janë kur të martohesh. Një për
Janar, një për Shkurt, për Mars ...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi