Havushja dhe gjali

Shko poshtë

Havushja dhe gjali

Mesazh nga mendy prej Mon Apr 20, 2009 12:06 pm

Havushja bën një shpallje në gazetë;
“Kërkoj një mashkull që nuk pin, nuk del jashtë, dhe
që më kënaq seksualisht”

Në mbrëmje dikush i troket në derë, ajo e hap, kur qe
një tip, pa këmbë dhe pa duar, në karrocë.
Havushja e habitur, mundohet ta refuzoj.
-Dëgjo. Unë kam shkruar që kërkoj një mashkull që nuk pin.
-Po zonjushë, e di. E shihni unë nuk pi, s’e nuk kam duar.
-Por, kishte edhe kushte të tjera...
-Gjithsesi, unë nuk dal jashtë, sepse nuk kam këmbë...
-E kuptoj, e kuptoj, por... mua më duhet dikush që më kënaq seksualisht!
-E çka mendoni. Me çka trokita në derën tuaj?
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi