Mascherano: Do të luftojmë për titull deri në fund

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21042009

Mesazh 

Mascherano: Do të luftojmë për titull deri në fund
Mesfushori i Liverpoolit, Javier Mascherano, thotë se të kuqtë do të luftojnë me të gjithë fuqinë për të arritur deri tek titulli i Ligës Premier këtë sezon.

“E dimë se është gara e vetme në të cilët duhet të luajmë për momentin dhe do të luftojmë për të arritur tek titulli. Duhet të vazhdojmë më tej dhe ndoshta, nëse Manchester United mund të humb pikë, ne do të jemi aty”, ka thënë Mascherano.

“Duhet të shohim përpara, të përpiqemi të fitojmë gjashtë ndeshjet tona të ardhshme dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë”, ka shtuar argjentinas.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi