Reali gati ofertën për Ribery

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21042009

Mesazh 

Reali gati ofertën për Ribery

Real Madridi do ta testojë Bayern Munichun me një ofertë shumëmilionëshe për yllin francez Franck Ribery.

“Itasportpress” njofton se Mbretërit do t’u ofrojnë 38 milionë euro bavarezëve për të fituar shërbimet e ish-mesfushorit të Marseille.

Për Ribery janë të interesuara edhe shumë skuadra tjera duke përfshirë edhe Barcelonën dhe Manchester Unitedin, derisa menaxheri gjeneral i Bayernit, Uli Hoeness, e ka caktuar shifrën prej 50 milionë eurosh për lojtarin kryesor të skuadrës.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi