C.Ronaldo i dyti më i popullarizuar pas Barack Obames

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

C.Ronaldo i dyti më i popullarizuar pas Barack Obames
Profili i yllit të Manchester United, Cristiano Ronaldos, është duke u popullarizuar me të madhe edhe në Shtet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundi raportohet se Ronaldo është i dytë për nga popullariteti në Facebook, menjëherë pas presidentit amerikan Barack Obama.

Futbollisti më i Mirë i Vitit është më i popullzuar në Facebook se të gjithë aktorët e Hollywoodit dhe yjet e muzikës.

Obama ka 6 milionë e 151 mijë e 516 përkrahës në Facebook, derisa Ronaldo është personaliteti i dytë më i popullarizuar me 2 milionë e 833 mijë e 413 fansa
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi