Ledri i kthehet tunes

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Ledri i kthehet tunes
Rep këngëtari i njohur kosovarë Ledri Vula, i cili është anëtar i grupit Skillz, i është kthyer dashurisë se vjetër, Tunës, ka thënë një burim i afërt me këngëtarin për Express Online.

Sipas këtij burimi këngëtari tashmë ka kaluar barrierat e vjetra me këngëtaren Tuna e cila më parë kishte thënë se ishte fejuar me vëllain e këngëtarit shkupjan Bertan Asllani, por më vonë ishin ndarë.

Sipas burimit, çifti janë parë së bashku në Prishtinë, nëpër klubet e natës dhe gjithçka është kthyer nga e para dhe Ledri e Tuna janë bashkë përsëri dhe duket se asgjë nuk ka ndodhur në mes të çiftit.

Pothuajse një muaj më parë Ledri kishte pasur një aventure me një vajzë zeshkane nga Prishtina, ku siç ka mësuar Express Online, ka qenë e e pasionuar pas filmave.

Madje Ledri është parë në shoqëri të kësaj vajze edhe më parë në kinematë e Prishtinës, përderisa mësohet se edhe ai është një adhurues i madh i filmit. Këtë Ledri e ka trashëgim nga babi, Agron Vula, i cili është montazher dhe regjisor filmi.
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi