Depp aktori me i preferuar per te darkuar...

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Depp aktori me i preferuar per te darkuar...
Johnny Depp është ylli me të cilin femrat do të dëshironin më së shumti të ndajnë një darkë nën dritën e qiririt.

Aktori i “Pirates Of The Caribbean”, doli i pari në sondazhin që kërkonte dyshen më të popullarizuar të të famshmëve për të dalë në takim darke, me gratë që zgjodhën atë, duke mposhtur zemërthyerin George Clooney, i cili përfundoi i dyti.

Bukuroshja e grupit të vajzave “Girls Aloud”, Cheryl Cole, ka kryesuar në mesin e votuesve meshkuj, të cilët e zgjodhën atë ‘për darkë’ para aktores Jennifer Aniston dhe modeles Kelly Brook.
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi