Nora Istrefi:Lidhja ime eshte stabile...

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Nora Istrefi:Lidhja ime eshte stabile...
Këngëtarja Nora Istrefi ka mohuar spekulimet e fundit, kinse lidhja e saj me Robert Berishën është në krizë, duke thënë se ata planifikojnë martesë.

Në një intervistë për shtojcën “Panorama Plus”, Nora, e cila është pjesëmarrëse në festivalin “Top Fest 6”, ka deklaruar se nuk dëshiron të flasë për jetën e saj private, por ka lënë të kuptohet se gjithçka po shkon mirë me lidhjen e saj.

“Nuk preferoj të flas për jetën time private, ajo duhet të mbetet e tillë. Por mund të them se me Robertin gjërat po shkojnë spontanisht për mirë, dhe kemi bërë plan që në një të ardhme jo të largët të martohemi”, ka thënë Nora
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi