Brad Pitt kapet "mat"me kujdestaren

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Brad Pitt kapet "mat"me kujdestaren
Angelina Jolie ka pësuar një goditje pasi ka zbuluar se partneri i saj, Brad Pitt, po qëndron në shtrat me dadon e fëmijëve të saj.

Jolie, e cila rrit gjashtë fëmijë me aktorin, është tërbuar kur ka hapur derën e dhomës së fjetjes së binjakëve tetëmuajsh, Knox dhe Vivienne, dhe aty ka parë Brad në shtrat, duke fërkuar prapanicën e kujdestares së re dhe të bukur, shkruan magazina Star.

“Ajo është tmerruar. Ajo i është ngjitur në fytyrë Brad duke bërtitur që nga thellësia e mushkërive dhe i ka thënë kujdestares të dalë nga shtëpia dhe kurrë të mos kthehet”, bën të ditur një burim për magazinën në fjalë.

“Fjalosja i ka zgjuar edhe fëmijët të cilët kanë filluar të qajnë. Derisa Brad ishte munduar t’i qetësojë binjakët dhe dadon, Angelina ka shpërthyer duke i dhënë një shuplakë atij në fytyrë. Brad është tronditur”, ka shtuar burimi.
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi