J-Lo nuk është e gatshme për të lindur sërish

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

J-Lo nuk është e gatshme për të lindur sërish
Jennifer Lopez është sërish në ‘luftë’ me burrin e saj Mark Anthony, për shkak se ajo nuk është gatshme të ketë më shumë fëmijë.

Qëkur mirëpritën binjakët Max dhe Emme në muajin shkurt të vitit 2008, Lopez është munduar vazhdimisht të rikthejë formën e saj.

Dhe ajo nuk është e gatshme të prishë sërish formën, pavarësisht se Anthony është i paepur për të zgjeruar familjen e tyre.

“Marc thotë, ‘Çfarë presim?’, ndërsa unë them, ‘Duhet të presim derisa nëna të jetë gati’. Jam në formën më të mirë të jetës. Dhe në gjendje më të mirë psikike”, ka thënë Lopez për People.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi