Biel ‘striptizere’ profesionale

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Biel ‘striptizere’ profesionale
Jessica Biel është aq bindëse si striptizere në filmin e ri “Powder Blue”, sa trajneri i saj ka parashikuar karrierë si valltare për të rritur, nëse rolet në Hollywood ndonjëherë shteren për të.

E dashura e Justin Timberlake është e sigurt se do të dridh meshkujt me zhveshjen e saj në rolin e vallëzueses ekzotike Rose Johnny në dramën e ardhshme ku po ashtu luajë edhe Forest Whitaker, Ray Liotta, Lisa Kudrow dhe Patrick Swayze.

Biel iu nënshkrua një orari të ngjeshur stërvitjesh për t’u përgatitur për këtë rol dhe trajneri i saj, Cati Jean, është shumë i impresionuar, sa është i bindur se ajo do të ishte e shkëlqyeshme si valltare profesionale.

“Jessica është shumë e mirë dhe shumë e fokusuar. Ajo ka elemente të bukurisë ajo e ka trupin, ajo i ka të gjitha gjërat që i duhen një valltareje profesionale. Ajo do të mund të ishte një valltare profesionale nëse do të dëshironte. Është aq e fuqishme, është elastike”, ka thënë Jean.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi