Tommy Lee gjen të dashur në internet

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Tommy Lee gjen të dashur në internet
Rokeri Tommy Lee është duke planifikuar një udhëtim për në Britani të Madhe për t’u takuar me një femër të cilën e ka njoftuar në internet.

Anëtari i grupit “Motley Crue”, i cili ka qenë i martuar tri herë dhe ka dy fëmijë me ish-gruan e tij Pamela Anderson, dëshiron të kthehet sërish në ‘lojën e takimeve’, ndërsa i është qasur internetit për të gjetur të dashurën e tij të re.

“I dua femrat britanike dhe theksin e tyre të ëmbël. Kam shumë femra shoqe, por asnjëra nuk më tërheq. Ekziston një femër në Londër, e cila më pëlqen shumë, por ende nuk e kam takuar. Kemi komunikuar në internet, por ajo jeton në Londër dhe unë në SHBA. Por planifikoj të takohem me të”, ka treguar rokeri.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi