NRG Band pret përkushtim nga VFM‘09

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

NRG Band pret përkushtim nga VFM‘09
Anëtarët e NRG Band presin që festivali i sivjetmë i vlerësimit të videospoteve, Videofesti Muzikor, te jetë i organizuar me më shumë seriozitet dhe përkushtim.

NRG Band janë të nominuar në tri kategori në këtë festival: Video Spoti më i mirë në konkurrencën e Grupeve, Video Spoti me Performancen më të mirë dhe Video Spoti më i mirë në konkurrencën RnB, ndërkohë që frontmeni i grupit, Besnik Qaka flet fjalë të mira për vitet e para të këtij festivali, por jo edhe për më vonë.

“Fillimet e këtij festivali ishin të mbara, por më vonë ndodhën shumë batica e zbatica. Pasi që është i vetmi festival që ka të bëjë me klipet shpresoj se do të rimëkëmbet dhe të organizohet me më shumë seriozitet dhe me përkushtim më të madh”, është shprehur Besniku për “Infopress”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi