Zac Efron: Dua të jem Matt Damon

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Zac Efron: Dua të jem Matt Damon
Zac Efron, filmi i të cilit “17 Again” kryesoi në box-office në vikendin e kaluar, dëshiron të bëhet si Matt Damon.

“Më së shumti i admiroj Matt Damon dhe Michael J Fox. Sapo e pashë ‘Rounders’ dhe ma rikujtoi veten. Matt Damon është dikush që dua të jem. Thjesht dua t’i bëj zgjidhjet e tij të mençura”, ka thënë Efron.

Efron po ashtu ka krahasuar rolin e tij në filmin e fundit dhe moshën shkollore kur ishte 17-vjeçar.

“Kur isha 17-vjeçar, isha fëmija më ‘cool’ në shkollë, por nuk isha një endacak i plotë. Isha diku në mes. Mbaja kapela të kota dhe bëja teatër muzikor. Shumica e njerëzve më mendonin çuditshëm”, ka shtuar idhulli i tinejxherëve.
Postuar: 14:07 / 21 Prill '09 | RSS
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi