Winehouse digjet me ujë të nxehtë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Winehouse digjet me ujë të nxehtë




Amy Winehouse duket se është e lindur për telashe, pasi së fundi ka djegur veten me ujë të nxehtë derisa përgatiste një darkë për miqtë e saj.

Këngëtarja kishte vendosur të organizojë një darkë për miqtë në ishullin e Karaibeve, St. Lucia, ku ajo ka kaluar kohën më të madhe muajve të fundit, duke punuar në albumin e ri.

Por problemet filluan të krijohen në kuzhinë, pasi ena e madhe e mbushur me ujë dhe pasta, kishte rënë në tokë duke përvëluar këngëtaren. Ajo ka djegur këmbët, por nuk ka lejuar mysafirët të kujdesen për plagët e saj.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi