Madonna i bashkohet Britney Spears ne turne?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Madonna i bashkohet Britney Spears ne turne?
Ylli i muzikës pop, Madonna, spekulohet se do t’i bashkohet këngëtares tjetër Britney Spears, në turneun rikthyes të kësaj të fundit.

Spears, 27-vjeçare, do të vizitojë 31 qytete të Amerikës gjatë turneut të saj “The Circus Starring Britney Spears”, që fillon sot në New Orleans.

Dhe Madonna, e cila së fundi ka zbuluar se do të zhvillojë edhe një sërë koncertesh nëpër Evropë gjatë vitin 2009, si vazhdim i turneut të suksesshëm të saj “Sticky & Sweet”, raportohet se do t’i bashkohet krijueses së hitit “Toxic” gjatë disa koncerteve më të mëdha.
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi