Katërvjeçari mbijeton rënien prej 30 metrash

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Katërvjeçari mbijeton rënien prej 30 metrash
Djaloshi katërvjeçar i cili ka rënë nga lartësia prej 30 metrash ka mbijetuar vetëm me lëndime të lehta, gërvishtje dhe mavijosje.

Saad Mohamad Shehzad ka rënë prej 30 metrash nga banesa e prindërve të tij në Abu Dhabi në një automjet të parkuar të tipit Lexus.

Djaloshi është ngjitur në karrige në afërsi të dritares së hapur dhe ka provuar të mbështet në xham, por nuk e ka vërejtur që dritarja është çelë.

Pas rënies, ai ka qëndruar për pesë minuta pa vetëdije, ndërsa pas këndelljes ka filluar të qajë.

Mjekët e kanë mbajtur në spital dhe e kanë përcjellë për 48 orë dhe pastaj e kanë lëshuar të shkojë në shtëpi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi