Fytyra e Krishtit nga çokolata

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Fytyra e Krishtit nga çokolata
Një holandez i shokuar ka pasur çfarë të shoh kur e ka kafshuar çokolatën e tij. Në mes të radhëve të napolitankës dhe çokolatës është shfaqur fytyra e Krishtit.

Adhuruesi i çokolatave nuk ka vazhduar ta hajë KitKat-in e tij pasi që në të është shfaqur fytyra e Krishtit. Kjo pamje e pabesueshme, që bëhet edhe më interesante është paraqitur në të Premten e madhe.

"Kam qenë i shokuar. Sapo e kafshova çokolatën pashë fytyrën e Krishtit në të", ka zbuluar holandezi i befasuar për mediat vendase.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi