Të punësuarit ia tregon gjenitalet dhe përfundon në gjyq

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Të punësuarit ia tregon gjenitalet dhe përfundon në gjyq
Një i punësuar i cili ka ardhur në kërkesë të klientit për t’ia rregulluar lidhjen e internetit ka parë më shumë se sa që e ka pritur. Në fakt, klienti i rrjetit “rastësisht” ia ka treguar gjenitalet.

Chris Philip Trikes nga Michigan ka gjetur një mënyrë të çuditshme për t’u bërë nervoz. Pasi që ka lajmëruar se lidhja e tij e internetit është e ngadalshme, të punësuarit i cili ka ardhur të kontrollojë defektin ia ka shfaqur pjesët e tij intime, shkruan portali britanik Metro.

Për shkak të shfaqjes së gjenitaleve ka përfunduar në gjykatë, e se çfarë dënimi do të merr 45-vjeçari për veprimin e tij të pahijshëm, ende nuk dihet.

Diqysh e kemi të vështirë të besojmë se pantallonat i kanë rrëshqitur “pa hiri”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi