Me seks me zë të lartë zgjojnë fqinjët e shurdhër

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Me seks me zë të lartë zgjojnë fqinjët e shurdhër
Një angleze pasionante është dënuar për shkak të seksit me zë të lartë gjatë marrëdhënies me bashkëshortin e saj.

Britmat e saj “u kanë ardhur në maje të hundës” fqinjëve të shurdhër, prandaj edhe i kanë lajmëruar në polici.

47-vjeçarja Randy Caroline Cartwright herën tjetër gjatë kohës së seksit do të mendojë për britmat dhe ulërimat e saj sepse deri më tash ishte çliruar aq shumë sa që ka rënë në telashe me fqinjët e saj. Në fakt, ajo është dënuar me 500 funte dhe i është bërë një vërejtje.

Fqinjët janë ankuar për një vit rresht në zhurmën e cila vinte nga dhoma e fjetjes së Carolines dhe burrit të saj 46-vjeçar Steve e cila më shumë tingëllonte si dhunë në familje në dhunë familjare sesa britma seksi. Janë incizuar 23 audio dosje nëpërmes mureve me izolim shumë të mirë të zërit të cilat policët i kanë dëgjuar para se të merrnin vendimin e tyre për ta paraqitur para gjyqit.

Fqinja me probleme me të dëgjuar Margery Ball ka thënë se dy vjet rresht nuk është ngopur gjumë si duhet për shkak të fqinjëve me pasion.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi