Torres “voton” per Barcelonen

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Torres “voton” per Barcelonen
Fernando Torres del ne krah te Barcelones kur diskutimi perqendrohet ne debatin se kush eshte skuadra me e forte ne bote per momentin.

Sulmuesi i Liverpool mendon se katalanasit jane superiore ndaj Manchester United. Sipas tij edhe pse “Red Devils” kane nje stol te pasur me emra te tille si Berbatov, Tevez apo Giggis, skuadra e Ferguson ka shume probleme kur nuk eshte ne kontakt me topin.

“Vujane shume kur nuk e kontrollojne topin dhe besoj se do te dilnin te humbur nese do ndesheshin me skuadren e Guardioles. Barcelona ka me shume cilesi dhe nuk kam asnje dyshim se nese do ndeshen me katalanasit, nuk do kene cfare te bejne”, shprehet Torres.

Manchester United dhe Barcelona mund te ndeshen ne finalen e Champions League nese ne gjysmefinale do eleminojne respektivisht Arsenal dhe Chelsea.

visar
Anetar/e 33 %
Anetar/e 33 %

Numri i postimeve : 98
Registration date : 16/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi