Howard: Manchester United mund te fitoje gjithcka

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Howard: Manchester United mund te fitoje gjithcka
Pasi ndihmoi skuadren e Everton te eleminonte Manchester United nga FA Cup duke pritur dy penallti, portieri Tim Howard nuk ndihet i shqetesuar per vijimesine e sezonit te ish skuadres se tij.

Ne nje interviste dhene per gazeten “Sun”, ai ka theksuar se United eshte ne gjendje te fitoje gjithcka. “Manchester nuk do kete asnje problem pas ketij eleminimi. Mendoj se do fitoje Premier League dhe Champions League pasi eshte nje skuader e madhe. Cdo grup duhet te kete frike nga ata. Ka dicka mistike ne ate skuader. Me shume mundesi do ecin perpara dhe do arrijne rezultate pozitive”, shprehet Howard.

Ky eleminim mund te ndikoje ne uljen e moralit per djemte e Sir Alex Ferguson, te ciliet i kishin vene vetes si objektiv, fitoren e 5 trofeve gjate ketij sezoni.

visar
Anetar/e 33 %
Anetar/e 33 %

Numri i postimeve : 98
Registration date : 16/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi