Pepe: Nuk dua te luaj me futboll

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Pepe: Nuk dua te luaj me futboll
Pas episodit te pazakonte mes mbrojtesit te Real Madrid, Pepe dhe lojtarit te Getafes, Casquero, ne ndeshjen e fituar 3-2 nga skuadra “merengues”, lojtari portugez ben nje deklarate shokuese.

Behet fjale per momentin e rrezimit te lojtarit te Getafes, te cilin Pepe e qelloi dy here me shkelma edhe pse ai ndodhej i shtrire pertoke.


“Nuk dua te rikthehem me ne fushen e futbollit. Ne ate moment as nuk e kuptova domethenien e sjelljes time. Humba kontrollin per disa minuta. Nese do ta kuptoj se nuk jam ne gjendje te rikthehem ne fushe, do t’u dedikohem gjerave te tjera”, theksoi lojtari ne nje interviste dhene per gazeten “Marca” dy dite pas episodit te dhunshem.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi