Cheryl Cole, femra me seksi e vitit 2009

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Cheryl Cole, femra me seksi e vitit 2009


Cheryl Cole, kengetarja britanike e grupit “Girls Aloud” eshte shpallur femra me seksi e vitit 2009. Vleresimi eshte bere nga 10 milione lexuesit e revistes FHM nga e gjithe bota.

25-vjecarja ka lene pas fituesen e vjetshme, aktoren Megan Fox. Ne vendin e trete u rendit aktorja Jessica Alba, e pasuar nga Britney Spears, Keeley Hazell, Adriana Lima, Elisha Cuthbert, Kristen Kreuk, Anna Friel dhe Freida Pinto.

Ne renditje ishin edhe bashkeshortja e Sarkozy, Carla Bruni ne vendin e 40-te dhe aktorja Eva Longoria ne vendin e 41-te. Surprize ishte mungesa e Paris Hilton dhe Jennifer Lopez.

Cole, qe kete muaj u vleresua edhe nga revista “Glamour” si femra qe vishet me bukur, ne renditjen e vjetshme te sondazhit ndodhej ne vendin e shtate.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi