Ministri harron çantën me dokumente në tren

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Ministri harron çantën me dokumente në tren
Ministri britanik i sportit dhe edukatës fizike Endi Barnhem harroi çantën e tij me dokumente në tren. Sipas të dhënave të javores gjermane Shpigel, çanta është gjetur nga një udhëtar, i cili e kishte dërguar atë në policinë e Glazgout. Ministri mbrëmë kërkoi falje për pakujdesinë. Shefi i repartit anti terrorist të Britanisë së Madhe, Robert Kuik, para dy javëve dha dorëheqje nga funksioni pasi ishte i fotografuar me dokumente sekrete duke dalë nga makina e tij. Nga fotot shiheshin emrat e agjentëve dhe detajet e operacioneve të planifikuara.

visar
Anetar/e 33 %
Anetar/e 33 %

Numri i postimeve : 98
Registration date : 16/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi