Prifti budist pop këngëtar

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Prifti budist pop këngëtar
Shidaoksin nuk është një prift i rëndomtë budist, ai gjithashtu është këngëtar i muzikës pop. Prifti këngëtar ka hedhur në treg një album dhe dy këngë pas vajtjes në Pekin.

visar
Anetar/e 33 %
Anetar/e 33 %

Numri i postimeve : 98
Registration date : 16/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi