Victoria: David mashkulli me i bukur ne bote

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Victoria: David mashkulli me i bukur ne bote


Victoria dhe David Beckham kane lidhur kurore prej gati nje dekade por dashuria per njeri-tjetrin nuk ka shteruar ende, madje shpesh here eshte me pasionante se ne fillim.

Gjate nje interviste, Posh ka leshuar deklarata dashurie per bashkeshortin e saj, duke pergenjeshtruar zerat per nje krize te mundshme ne cift.

“Jam vertet e kenaqur dhe e lumtur. Ndiejme te dy te njejten gje. David eshte nje baba dhe nje burre i mrekullueshem”, shprehet ish pjesetarja e grupit Spice Girls.

Duke folur per promovimin e linjes Armani nga bashkeshorti i saj, ajo ka theksuar: “Fotot perfaqesojne realitetin. Eshte vertete mashkulli me i bukur ne bote”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi