Mashtrimi i Hilton me syte ngjyre blu

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Mashtrimi i Hilton me syte ngjyre blu
[img][/img][img][/img]

Paris Hilton me sy blu? Gjithcka eshte nje mashtrim i vertete pasi pasardhesja e dinastise milionere ka vendosur lente me ngjyre te theksuar blu, secila prej te cilave kushton 150 dollare.

Kete e ben te ditur revista gossip “Ok!”, duke shtuar se syte origjinale te Hilton jane ngjyre kafe por ajo eshte fiksuar pas ngjyres se detit.

“Paris mban lente kontakti me ngjyre prej disa vitesh. Ka nje ngjyre te perqendruar dhe efekti qe jep tek syte e saj eshte shume i madh. Cdo lente kushton 150 dollare dhe ajo blen ato qe durojne me shume se nje here”, thote nje burim i brendshem i familjes se famshme amerikane.

Ky lajm mund ta ule koeficentin e imaxhit te bukur te Hilton, e cila eshte vleresuar shume edhe per ngjyren e vecante te syve.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi