Goldberg: Swayze nuk ka hequr dore nga “lufta”

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Goldberg: Swayze nuk ka hequr dore nga “lufta”


Goldberg: Swayze nuk ka hequr dore nga “lufta”
Whoopi Goldberg, e cila ka interpretuar bashke me Patrick Swayze ne filmin “Ghost” te vitit 1990 ka dhene nje interviste per “US Magazine”, duke dhene informacione rreth shendetit te aktorit, i cili eshte prekur nga semundja e kancerit.

Sipas Goldberg, miku i saj po ben te pamunduren per ta kaluar kete periudhe dhe eshte shume optimist. Swayze vuan qe prej nje viti nga kjo semundje qe i ka prekur pankreasin dhe aktualisht ai po shkuan nje liber me kujtime. 56 vjecari ka qene protagonist ne filma legjendare si "Dirty Dancing" e "Point Break", ndersa kohet e fundit ka marre pjese ne serialin "The Beast".

Ne vijim te intervistes, Goldberg ka pranuar se Swayze po lufton kunder semundjes, por shtoi se asgje nuk eshte percaktuar pasi nuk dihet se si do evoluoje. Fotot e fundit e tregojne aktorin te dobesuar shume, ndersa mesohet se ai nuk ka hequr dore nga terapia, ashtu sic ishte bere e ditur kohet e fundit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi