Oasis, pese vjet larg studiove te regjistrimit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Oasis, pese vjet larg studiove te regjistrimit


“Oasis” do te shkeputen per pese vjet nga studiot e regjistrimit. Aktiviteti i fundit i grupit do te jete turneu i planifikuar neper stadiume kete vere.

Lajmin e beri te ditur britanikja “The Sun”, sipas se ciles raportet mes dy vellezerve Gallagher jane perkeqesuar dhe Noel ka shprehur deshiren per nje pushim te gjate. Marredheniet me Liam jane aq te veshtira, saqe ai nuk eshte takuar ende me nipin 19 muajsh.

“Ta thuash per nje te huaj do te dukej qesharake, por nuk mund te kesh ne shtepi dike, qe flet si Liam me mua dhe familjen time. Eshte i ashper, arrogant dhe dembeL. Eshte njeriu me i inatosur qe kam njohur”, thote Noel.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi