Dritehije mbi lidhjen Pitt-Jolie

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Dritehije mbi lidhjen Pitt-Jolie


Angelina Jolie dhe Brad Pitt vazhdojne ta mbajne ne mister te plote lidhjen e tyre qe mendohet se eshte drejt fundit.

Cifti me i famshem ne Hollywood duket se po pergatit gjithcka per t’i dhene lamtumiren njeri-tjetrit. Sipas zerave te ndryshem, Angelina i ka propozuar Pitt nje oferte prej 90 milione dollare per te marre kujdestarine e femijeve.

Por pavaresisht zerave te shumte qe e quajne si te perfunduar lidhjen mes dy aktoreve me te pergjuar hollivudiane, Pitt dhe Jolie jane fotografuar ne New York ku aktorja po merr pjese ne xhirimet e filmit “Salt”.

Ata kane shetitur ne rruget e “molles se madhe” duke bere shopping. Me kete gjest, ata flasin publikisht por pa fjale, duke dhene mesazhin se lidhja e tyre vazhdon te qendroje ende ne kembe.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi