Drogba: Chelsea i dëshiron tre titujt

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Drogba: Chelsea i dëshiron tre titujt


Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, është i bindur se skuadra e tij këtë sezon mund ta fitojë Ligën Premier,
Ligën e Kampionëve dhe Kupën FA.

Blutë aktualisht janë katër pikë prapa liderit Manchester United në Premier League, do të ndeshen me
Arsenalin në gjysmëfinale të FA Cup, ndërsa janë në pritje të kundërshtarit të tyre në Ligën e Kampionëve.“Po kaloj momentet e mia më të mira të sezonit. Chelsea është në garë në të tria garat dhe ka fuqinë t’i fitojë të tria”, ka thënë sulmuesi nga Bregu i Fildishtë.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi