Nicholson nge padi ndaj një borxhliu

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

26042009

Mesazh 

Nicholson nge padi ndaj një borxhliu
Aktori veteran Jack Nicholson ka ngritur akuzë kundër një producenti të Hollywoodit duke supozuar se ai i ka borxh yllit më shumë se 1.2 milionë dollarë.

Nicholson i ka dërguar dokumentet në Gjykatën e Lartë në Los Angeles gjatë të premtes, duke thënë se ai ia kishte ofruar paratë ish-ekzekutivit të studios, Mark Canton, me qëllimin që t’i ndihmojë atij të mbulojë një hua bankare.

Por aktori thotë se Canton ende nuk e ka paguar asnjë nga paratë e huazuara, bën të ditur TMZ. Nicholson kërkon shumën e dhënë të parave si dhe shtesën e interesit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi