Adriano: perseri nje nate e gjate ne diskoteke

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Adriano: perseri nje nate e gjate ne diskoteke


Interi nuk po gjen qetesi: eliminim nga liga e kampioneve,e ardhme e dyshimte per sulmuesin suedez Ibraimovich dhe ne fund perseri Adriano…perseri me zakonin e vjeter: nate te gjate ne diskoteke. Ndoshta ky ka qene motive qe sulmuesi brazilian u ul ne stol ne sfiden e fundit me Fiorentinen dhe nuk u perdor asnje minute. Linte per te deshiruar kondicioni i tij fizik. Pas ndeshjes me Fiorentinen nje blitz ne Porto Cervo kun e jahtin e tij i benin shoqeri, Mancini, Julio Cezar dhe Maikom. Adriano nuk e priti aspak mire, te mos perfiret ne formacion ne ndeshjen me Mancester Junajtid ne Old Traford dhe raportet me Mourinhon u bene perseri acaruese. Agjenti i sulmuesit brazilian nderkohe ka zbritur ne Milano per te folur per riperteritjen e kontrates. Por nuk perjashtohen dhe befasite.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi