Toti: “Dua te luaje gjate, bashke me Spaletin”

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Toti: “Dua te luaje gjate, bashke me Spaletin”


“Te shtunen ndaj Juventusit, gjeja me e qarte eshte se jemi te obliguar te fitojme, pasi ne nje sukses te arritur eshte
Roma qe e arrin ate dhe jo individi. Te arritur ne zonen e liges se kampioneve eshte objektiv shume i rendesishem per
ne, pavaresisht nga fakti se cilet futbolliste zbresin ne fushe apo si luajme. Duhet te luftojme per kete ambicion qe esh
te i rendesishem per te gjithe ne, nga shoqeria, te tifozet e deri te i gjithe qyteti. Te gjithe bashke duhet te ndihmojme per
te realizuar te qenit ne zonen e liges se kampioneve, duke kapercyer ne kete moment dhe krizen e rende te demtimeve.
Une ndihem gati, per tu integruar ne skuadren e Romes dhe per te luajtur per disa vite te tjera”. Kapiteni i verdhe e kuqeve,
Toti bend he nje hap tjeter perpara pas spekullimeve lidhur me raportet e tij me teknikun Spaleti.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi