Eminem dëshiron të bashkëpunojë me Lil Wayne

Shko poshtë

Eminem dëshiron të bashkëpunojë me Lil Wayne

Mesazh nga floroS prej Mon Apr 27, 2009 2:50 pmYlli i rikthyer i muzikës rep, Eminem, dëshiron të incizojë një duet me Lil Wayne.

Krijuesi i hitit “The Slim Shady”, së fundi lavdëroi Lil Wayne duke thënë se ai e ka mbajtur hip-hopin gjallë gjatë pauzës së tij nga muzika, dhe ka zbuluar se është i hapur për bashkëpunim me të.

“Nuk ka pasur kohë për mua të dal dhe të realizoj bashkëpunime së fundi, pasi kam qenë shumë i mbyllur në studio. Jam i hapur për gjithçka. Ka shumë artistë në lojë dhe i respektoj, veçanërisht tash”, ka thënë Eminem.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi