Adebayor krahason Milanin me Beyonce

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

27042009

Mesazh 

Adebayor krahason Milanin me BeyonceSulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, thotë se interesimi i Milanit për shërbimet e tij gjatë verës së kaluar, ishte sikur dikush t’i thotë se këngëtarja Beyonce interesohet për të.
“Jam me fat që luaj në këtë klub dhe të jem i sinqertë ndjehem mirë që Milani, një prej klubeve më të mira në Evropë, u interesua për shërbimet e mia. Për mua ajo ishte diçka e veçantë. Ishte sikur një djaloshi t’i thoni se Beyonce ju dëshiron”, thotë Adebayor.“Ata më thanë se Milani më kërkon. Isha shumë i lumtur me këtë, por gjëja më e rëndësishme është të luaj për Arsenalin. Jam i lumtur këtu, andaj nuk kam nevojë të ndërroj ambient”, ka shtuar sulmuesi.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi