Wenger i kënaqur me formën e Cesc

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

27042009

Mesazh 

Wenger i kënaqur me formën e Cesc
Wenger i kënaqur me formën e Cesc


Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ishte i ngazëllyer me dy golat e shënuar nga Cesc Fabregas, që sollën fitoren për topçinjtë në ndeshjen e djeshme ndaj Middlesbrough.
“Ai po bëhet gjithnjë e më i mirë në çdo ndeshje. Ishte jashtë fushe për tre muaj dhe nuk mund të riktheheni në formën më të mirë menjëherë. Por ai bëhet më i mirë çdo ndeshje”, thotë Wenger.“Secili lojtar i cili luan në mesfushë, i cili mendon se është kreativ dhe ofensiv, duhet të shënojë gola. Kjo ndodhi me të sot dhe është e rëndësishme”, ka shtuar francezi pas ndeshjes.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi