Ancelotti: Milani mund të luajë kundër gjysmëfinalistëve të LK

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

27042009

Mesazh 

Ancelotti: Milani mund të luajë kundër gjysmëfinalistëve të LK
Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, thotë se skuadra e tij i është kthyer formës më të mirë dhe aktualisht është në gjendje të përballet me cilëndo skuadër të madhe në Evropë.

“Me këtë mënyrë që luajmë tani, do t’i bënim ballë cilësdo skuadër evropiane, përfshirë edhe gjysmëfinalistët e Ligës së Kampionëve”.

“Është e qartë se kemi arritur këtë nivel të lojës duke pasur më pak angazhime tjera brenda javës, por mendoj se kemi nevojë për qëndrueshmëri dhe vazhdimësi të kësaj mënyre të lojës”, ka thënë Ancelotti në një intervistë për “Rai”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi