barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Shko poshtë

barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga fisnik prej Wed Apr 29, 2009 2:46 pm

Ka qen nje here nje qen .......?!!!!!, Very Happy hahaha pa lidhje a , mo dushi krejt barcoletat me lidhje ?/ Arrow
avatar
fisnik
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 35
Registration date : 12/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ooo

Mesazh nga floroS prej Wed Apr 29, 2009 2:54 pm

oooOOOo..... sa kom qesh. ohoho . Nouk neverte Laughing
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 9:44 pm

Optimisti dhe Pesimisti.. Optimisti mendon se ne te ardhmen do te hame te gjithe mut, kurse pesimisti thot qe nuk do te kete mut per te gjithe!...lol
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 9:48 pm

NJE BURRE KTHEHET NE SHTEPI NE OREN 3 TE MENGJESIT DHE I THOTE GRUAS;-GRUA E DASHUR,KAM LAJME TE KEQIJA PER TY!DUHET TE NGRIHESH E TE BESH GATI VALIXHET..VURA BAST ME TY DHE TE HUMBA DUKE LUAJTUR POKER....-O ZOT!...PO SI MUNDE TA BESH KETE?!!..-SHUME KOLLAJ ...- BERA ME HILE....
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 9:51 pm

Nje i denuar me vdekje ne dhomen me gaz,dhe i thote ekzekutori ,merre ket cigare sideshiren e fundit?jooo tymi te vret!!!!!!.......
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 9:54 pm

Një politikan i thotë në telefon një mikut të vet:-Kam përshtypjen se prej kohësh numri im i celularit përgjohet...Të nesërmen ai merr një sms nga ministri i Brendshëm ku shkruhej: “Nuk është aspak e vërtet!”
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 9:56 pm

Vjen gruaja nga puna dhe shikon burrin e saj ne guzhine me vraresen e mizave ne dore dhe kishte bere rremuje gjithe vendin.‘Po cfare po ben i dashur “- i thote ajo“po vras mizat”- i thote ai.“a ke vra ndonji deri tani?- e pyet ajo“po po “- i thote bu...rri-” 2 femra dhe 3 meshkuj”“po nga e kuptove ti se cfare ishin mashkull apo femer”.pyet gruaja“e dashur, 2 ishin te telefoni dhe 3 ishin te shishja e birres”
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 9:59 pm

Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje.Teksa po hanin mengjesin ne restorantin e hotelit degjojne nga tavolina ngjitur burrin e nje cifti britanik qe i thote te shoqes:-Can you give me the sugar, Sugar.Pak me vone nga nje tavoline tje...ter degjohet zeri i nje amerikani:- Can you give me the honey, Honey.Shqiptari hengri mire e mire dhe pasi e mendoi pak ceshtjen, i mahnitur dhe nga romatika e kolegeve, afroi me afer filxhanin e kafese dhe ju drejtua te shoqes:- Ma jep cik qumshin lope!
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:01 pm

Ej o cuno, ku e ke babin? - Babi im ka vdekur. - Uaaa! Po si ka ngjare? - Eh, e shtypi traktori. - Po mire, mami ku eshte? - Ka vdekur edhe ajo. - Uh, i shkreti cun. Po si keshtu? - E shtypi traktori. - Po moter ke? - Po kam, po edhe ate e... shtypi traktori. - Po mire, ti ca ben ketu fill i vetem? - Une? Hic, une ngas traktorin
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:05 pm

Ishin ne avion Berisha, Topi, Topalli, Nano, Gjinushi, Meta, dhe gjysma e parlamentit. Avioni rrezohet. KUSH SHPETON............ "SHQIPERIA"
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:20 pm

E di se sa rendesi kam per ty, se sa ma ndjen mungesen, se sa nevoje ke per mua.. Me vjen keq qe te kam lene pergjithmone.. Me dashuri, TRURI jot lol
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga donbeco prej Sat Sep 26, 2009 10:28 pm

Laughing Applause

hehe Thanks tibe

_________________
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga floroS prej Sat Sep 26, 2009 10:30 pm

lol!

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:35 pm

Profesori ngren nxenesin ne mesim dhe i thote -me zgjedho kohen "une skam",fillon nxenesi ,une s'kam ,ti s'ke,ne s'kemi,ju skeni,ata/ato s'kane. -ca kohe eshte ?-i thote mesuesi -koha e fukarallikut profesor-i pergjigjet nxensi...
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:39 pm

1Prilli-> Vjen femiu nga shkolla dhe i thot mamit te vet:Mami, mami babi ka varur veten ne dhomen e gjumit;shkon ajo ne dhomen e gjumit dhe nuk sheh asgje, dhe femija ia kthen: 1 prilli te genjeva,(ajo qetesohet), babi ka varur veten ne bodrum. lol
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta ma interesante .... PA TJETER DUHET TA LEXOSH

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi