Kur shprehja “të dalshin sytë”, nuk është më metaforë J.

Shko poshtë

30042009

Mesazh 

Kur shprehja “të dalshin sytë”, nuk është më metaforë J.
Jared Jones është një student nga Arkansas. Dy mbrëmje më parë, në sallën e madhe të Chat Show, (një show amerikan televiziv mjaft i suksesshëm), ai ka nxjerrë sytë e tij, tamam sikur t'i kishte gogla, duke lënë të shtangur të gjithë ata që e panë.

Moderatori ishte duke kërkuar në sallë për njerëz që kishin talente të pazbuluara dhe ndërsa disa kishin ngritur duart, sytë e moderatorit shtangën para Jones. Të gjithë të pranishmit në sallë, por dhe ata që e panë nëpërmjet ekranit, u tronditën kur panë sytë e tij të dilnin vendit, njësoj siç ndodh tek personazhet e filmave vizatimorë.

Disa u trazuan në stomak. Pas habisë që përfshiu sallën, i riu shpjegoi se e kishte zbuluar rastësisht këtë aftësi të tij, kur diçka i kishte hyrë në sy, pak kohë më parë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi