Raul: Jemi favoritë kundër Barcelonës

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30042009

Mesazh 

Raul: Jemi favoritë kundër Barcelonës
Kapiteni dhe legjenda e Real Madridit, Raul, beson që skuadra e tij ka epitetin e favoritit në 'el Clasico-n' e të shtunës kundër Barcelonës në Stantiago Bernabeu.

“Po luajmë në Bernabeu dhe Madridi është favorit. Cilado skuadër mund të fitojë, mirëpo atmosfera dhe tifozët do ta bëjnë të veten”.

“Duhet të kemi besim në vete dhe në mënyrën tonë të lojës, dhe e dimë se e kemi shansin që t’i shkaktojmë probleme Barcelonës”.

“Është një ndeshje, e cila gjithmonë është e veçantë për shkak të rivalitetit, mirëpo kësaj radhe po luajmë për titull dhe kjo e bën edhe më të veçantë përballjen.

“Nëse fitojmë të shtunën atëherë do të kemi një mundësi të madhe që të shpallemi kampionë. Ndërsa çdo rezultat tjetër përveç fitores do të na i vështirësonte punët”, ka thënë kapiteni për “AS”.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Raul: Jemi favoritë kundër Barcelonës :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Apr 30, 2009 6:24 pm nga donbeco

BARCELLONA

_________________________________________________________________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë

avatar

Mesazh prej Thu Apr 30, 2009 7:32 pm nga amir


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi