Lady GaGa kunder policeve.

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

30042009

Mesazh 

Lady GaGa kunder policeve.
Lady GaGa ne konflikt me policët. Dhe jo police do si do, por ata rus. Ngjarja ka ndodhur kur ajo ka vizituar Mosken per nje koncert.
Këngëtarja është ndaluar pasi ishte veshur në mënyrë ‘ekstreme’ ndersa ishte duke ecur ne Moske.

“Ata u përpoqën të më arrestojnë në Rusi, për shkak se veshjes”, shkruan nderkaq këngëtarja në faqen e saj në internet.

Ky nuk eshte rasti i pare kur Lady GaGa krijon ‘skandale’ te ketij lloji. Perpara pak kohesh dicka e ngjashme ndodhi ne Chicago kur ajo u ndalua per ‘ekspozim’ te tepert.

Per ca njerez kufiri eshte tjeter kund
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi