Legrottaglie: Pritjet kanë qenë të mëdha

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Legrottaglie: Pritjet kanë qenë të mëdha
Juventusi po kalon nëpër një fazë shumë të vështirë, pasi që tashmë e ka humbur pozitën e dytë në tabelë, ndërsa mbrojtësi Nicola Legrottaglie thotë se e kupton dëshpërimin e tifozëve.

“Ne i kuptojmë tifozët, por edhe ata duhet të kuptojnë se ne e kemi dhënë maksimumin në fushë”.

“Ne mundohemi t’i fitojmë ndeshjet tona, por nëse dështojë është për faktin se në fushë ekziston edhe kundërshtari. Ndonjëherë duhet të pranosh se nuk ke mundur të bësh asgjë më shumë”.

“Është e vërtetë që së fundmi nuk e kemi treguar atë që e shfaqnim në fillim të Kampionatit, por do të ndryshojmë në këto ndeshjet e fundit të sezonit dhe do ta arrijmë pozitën e dytë”, ka thënë mbrojtësi italian për “Sky Sport”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi