Gattuso: Ende nuk jam gati për lojë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Gattuso: Ende nuk jam gati për lojë
Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, ka filluar të stërvitet që nga java e kaluar pas një kohe të gjatë qëndrimi jashtë fushe, mirëpo ai pohon se ende nuk është i gatshëm për lojë.

“Më janë dashur gjashtë muaj që të shërohem dhe tash kam filluar të stërvitem”.

“Dalëngadalë po e kthej nivelin tim të lojës, mirëpo kjo po merr kohë. Po e ndjej që gjuri im ende nuk është gati”, ka thënë ‘shkatërruesi’ për to tuttomercatoweb.

Parashikohej që 31-vjeçari të luante në ndeshjen kundër Juventusit më 10 maj, mirëpo këto deklarata e vënë në dyshim paraqitjen e tij në këtë derbi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi