Eva Longoria femra më seksi në serial

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Eva Longoria femra më seksi në serial


Ylli i serialit "Desperate Houswives", Eva Longoria- Parker, ka kryesuar një sondazh të një reviste amerikane si femra më seksi në një serial televiziv.

Aktorja nuk mund të besojë se është zgjedhur si femra më seksi në serial, pasi që karakteri i saj, Gabrielle Solis, ka qenë një ‘femër pa shije’.

“Mendoj se diçka e këtillë është shumë qesharake, por edhe e bukur njëkohësisht. Më pëlqen që ‘Gaby’ ka mundur t’i rezistojë kohës dhe me stilin e saj të flokëve dhe mbipeshën, ka arritur të zgjidhet femra më seksi”, ka thënë Longoria.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi