Zanetti: Scudetto është në duart tona

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Zanetti: Scudetto është në duart tona
Interi është shtatë pikë para Milanit në krye të tabelës në Serie A kur kanë mbetur edhe pesë javë lojë, ndërsa përkundër mundësive teorike që zikaltrit ta humbin titullin, kapiteni Javier Zanetti thotë se skuadra e tij do të bëjë gjithçka që të përfundojë e para në tabelë.

“Është e drejtë që Mlani duhet të besojë (për ta fituar Scudetton), sepse është një skuadër e madhe me një histori të madhe”.

“Mirëpo, fati ynë varet nga ne dhe për këtë sezon duhet të vazhdojmë të tregojmë më të mirën nga vetja”, ka thënë argjentinasi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi