Rooney pret më shumë nga vetja

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Rooney pret më shumë nga vetja
Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, vazhdon të impresionojë me paraqitjet e tija në pozita të ndryshme, siç ishte ajo në ndeshjen kundër Arsenalit, mirëpo vetë lojtari është shprehur i pakënaqur me paraqitjen e tij.

“Nuk mendoj se ishte njëra nga paraqitjet e mia më të mira”.

“Unë e bëra punën time për skuadrën, mirëpo nuk më dukej që ofroja sa duhet në sulm, kështu që shpresoj të përmirësohem javën e ardhshme”.

“Në disa ndeshje është më mirë të luash në atë pozitë (anën e majtë), sepse ke më shumë hapësirë dhe e përcjell gjithë ndeshjen, mirëpo disa herë është më mirë të lush në qendër të sulmit”, ka shpjeguar anglezi për “Sky Sports News”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi