Walcott në listën e Juventusit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Walcott në listën e Juventusit
Mediat italianë spekulojnë që kohës së Claudio Ranierit te Juventusi po i vjen fundi, ndërsa ish-mesfushori bardhezi, aktualisht trajner i Barit, Antonio Conte, pritet ta marrë drejtimin e Zonjës së Vjetër.

Sipas “Corriere dello Sport”, me ardhjen e Fabio Cannavaros, mbrojtja e Juves do të duket më stabile, ndërsa Bianconerët planifikojnë forcimin e mesfushës dhe sulmit.

Talenti i Arsenalit, Theo Walcott, është futur në listën e ngushtë të lojtarëve të cilët do të transferohen këtë verë, ndërkohë që mesfushori i Valencias, David Silva, dhe asi i Werder Bremenit, Diego, vazhdojnë të jenë në listën e dëshirave të Juves.
Postuar: 10:11 / 1 Maj '09 | RSS
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi