Aniston-Bateman, puthje pasionante...ne film

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Aniston-Bateman, puthje pasionante...ne film




Puthje apasionante mes Jennifer Aniston dhe Jason Bateman, por jo ne jeten reale.

Dy aktoret po marrin pjese ne xhirimet e filmit "The Baster" ku kane shkembyer nje puthje te gjate, e cila te le pershtypjen se kemi te bejme me nje cift te dashuruar. Xhirimet e komedise se drejtuar Josh Gordon e Will Speck vazhdojne ne New York. Aniston luan ne rolin e nje femre single qe do te kete nje femije me mikun e ngushte Wally.

40 vjecarja Kassie eshte e bukur, ka nje karriere te suksesshme por ne jeten e saj mungojne shume gjera, prandaj ajo kerkon te kompletoje ekzistencen me lindjen e femijes. Komedia do shfaqet ne kinemate amerikane gjate vitit 2010, ndersa xhirimet pritet te perfundojne shume shpejt.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi